Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapitola druhá

9. 10. 2013

Kapitola druhá – pátek 28. dubna 2000

 

Hermiona s velkým černým kufrem v patách dorazila na Kingsley Manor(Ministerské panství, 10 Dowling Road). Jakmile vkročila do domu, pozdravila Kingsleyho asistentku Jessicu, kterou neměla nijak zvlášť ráda. Jessica byla vysoká, dlouhonohá blondýna s více než dostatkem jmění, kterým se ráda chlubila, aniž by o tom Hermiona věděla. Dnes na sobě měla přiléhavé šaty s mnohem hlubším výstřihem, než bylo Hermioně po chuti.

„Dobrý den, slečno Grangerová, nemysleli jsme si, že dorazíte tento víkend,“ řekla Jessica a podívala se na svou desku, která zapsala každého člověka, jakmile vstoupil do dveří.

„Zůstanu tu následující dva týdny, Jessico, mám studijní volno. Pan Pastorek to zapsal do kalendáře,“ řekla Hermiona, zatímco stála ve vstupní hale.

„No, Kings to nezapsal,“ odvětila.

Kings? Takže Jessica teď nazývá svého šéfa jeho přezdívkou, určenou jen pro přátele a rodinu. Hermiona napočítala do deseti, a pak té blondýně odpověděla. „Tak jsem tady na víkend, napište to do kalendáře,“ řekla bez ohledu na tón.

„Samozřejmě, slečno Grangerová,“ řekla, zaskočena jejím hlasem. „Chcete, abych vám vzala kufr do pokoje ministerského předsedy?“

„Ne, to je dobrý Jessico, vezmu si svoje věci nahoru. Prosím, oznamte panu Pastorkovi, že jsem zde,“ řekla, když se vydala pryč, táhnouc za sebou svoje zavazadlo.

„Jistě,“ odpověděla blondýna jízlivě.

oOo

O čtyři hodiny později Kingsley vstoupil do své ložnice, aby našel unavenou a rozzlobenou Hermionu, položenou uprostřed jeho královsky velké postele.

„Hermiono? Co tady děláš?“ řekl překvapeně, když uviděl po deseti měsících svoji přítelkyni ležet ve své posteli, ne že by mu to vadilo.

„Pověděla jsem ti to v úterý, vzala jsem si na příští dva týdny studijní volno, takže tu můžu zůstat. Řekl si, že to zapíšeš do kalendáře,“ odpověděla Hermiona, zatímco se posadila, ukazujíc, že na sobě má poměrně malé a nemravné negližé.

„Ovšem, vzpomínám si. Jak dlouho tu na mě čekáš drahoušku?“ řekl a svlékl si sako.

„Čtyři hodiny! Řekla jsem Jessice, aby ti oznámila, že jsem tady!“ sdělila Hermiona a vstala z postele, odhalujíc mu své nahé nohy.

„Vůbec mi neřekla, že jsi tu,“ odpověděl.

„Samozřejmě že ne. Nesnáší mě. Nejraději by byla, kdyby ses jí zmocnil na svém stole,“ řekla Hermiona, když obrátila oči v sloup.

„Hmm, ale k tomu teď nedojde,“ řekl Kingsley, zatímco si ji přitáhl na svou hruď. 

„Zcela správně. Zabila bych jí, kdyby se dotkla toho, co je mé,“ odvětila Hermiona výhružně.

„Tedy, ty říkáš, že kdyby…“ začal.

„Lépe, když to neudělá," řekla Hermiona a pohlédla na vysokého tmavého muže.

„Samozřejmě, že ne,“ řekl a jemně ji políbil. „Mám oči jen pro tebe, Hermiono a ty to víš.“

„Nemám ji ráda, Kingsi,“ pověděla, když od něho poodstoupila.

„Nemůžu ji propustit jen proto, že se ti nelíbí Hermiono,“ řekl a začal se svlékat, zatímco Hermiona se vrátila zpátky do postele a povzdechla si. „Je to dobrá asistentka.“

„Vážně, tak proto, když jsem tu byla minule, třikrát úmyslně něco provedla,“ řekla.

„To nedělá, jen někdy, když má moc práce, zapomene,“ prohlásil a zavěsil si svoje hodiny.

Hermiona jen obrátila oči v sloup a přitáhla si kolem sebe přikrývku.

„Jsi unavená?“ zeptal se Kingsley, zatímco šel ke své straně postele.

„Teď ano, po čtyř hodinovém čekání na tebe. Plánovala jsem příjemný romantický večer, avšak ten je teď v troskách,“ řekla a otočila se od Kingsleyho.

„Miláčku, nenič náš první společný večer ze dvou týdnů,“ pravil, když vlezl za ní do postele a přitáhl si ji zpátky do náruče.

„Proč ti říka Kingsi?“ zeptala se.

„To nedělá,“ odpověděl.

„Přede mnou tě tak nazvala.“ řekla Hermiona, otočila se v Kingsleyho náruči a podívala se do jeho tmavých očí. „Kingsi, mám z ní jen špatný pocit; říkají to intuice ženy, ale něco s ní není v pořádku.

„Hermiono, neměla by ses cítit Jessicou tak ohrožená,“ řekl, hladíc její divoké kudrnaté vlasy.

„To nejsem,“ málem vykřikla.

„Tak proč jsi z ní tak frustrovaná?“ zeptal se.

„Urghh! Kingsley, pokud si poslouchal, co říkám, tak by sis uvědomil, že si myslím, že má s námi nějaký žárlivý problém,“ řekla Hermiona.

Kingsley políbil Hermioně hlavu a přitáhl si ji blíž k sobě. „Dobře budu to příštích pár dní, zatímco tu budeš, sledovat a uvidíme, jestli si něčeho všimnu.“

Hermiona přikývla, naklonila se k němu a políbila ho. „Děkuji, to je vše, oč žádám.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Info

(Bradley-info, 5. 12. 2016 0:02)

Zdravim, tady jeji otec. Chci se omluvit za, pro vas dlouhe cekani. Bohuzel moje dcera se uz ke psani/prekladu nevrati. Dlouho mi trvalo zjistit, kam svoje vytvory umistovala a jsem nakonec rad, ze se mi to po tolika letech podarilo. Nicmene se mi podarilo zajistit jeji kamaradku, ktera by se pokracovani v prekladu ujala, pokud by byl jeste zajem. Doufam ze si tuto zpravu prectete a budu nadale sledovat pripadne odpovedi.
S pozdravem,
Pavel H.

Re: Info

(mamba, 10. 11. 2017 20:55)

Snad ještě stále občas zajdete na tuto stránku, byla bych vděčná za překlad. A pokud dcera měla ještě jiné stránky, ráda bych se mrkla, i na blog či jinam. moc děkuji Vendy

poděkování

(mamba, 10. 11. 2017 20:53)

Hojky, vím, že je nás tu málo, ale opravdu stojím o pokračování příběhu. Mrzí mě, že dcera nepokračuje, raději si nepředstavuju proč, když jste po tom musel tak dlouho pátrat. Snad neskončila jako moje holčička. Moc vám děkuju za za zprávu a za to, že jste si dal tu práci a že jste byl úspěšný! <3

moc prosím najít pokračování

(sisi, 10. 6. 2017 22:47)

Až dnes jsem nahlédla na stránky Magic lady a jala se hledat něco ke čtení a tu mi padl zrak na povídku "Jak se ti přiblížit." To téma je moc lákavé a chtěla bych se začíst do dalších kapitol, pokud budou nalezeny a zveřejněny. Vždycky, když není dokončená povídka, je to smutné, smutné na několika úrovních, ale tady je naděje. Nechci, aby to vyznělo sobecky, nebo arogantně. Já si moc vážím práce na překladu, vím, že to není nic jednoduchého a dokážu ocenit a snažím se (a moc) pochválit překladatelky, i ty, kteří opravují chybky. Moc děkuji za to, že tu třeba kapitola přibude. Budu čekat a těšit se.

;-)

(mami, 16. 1. 2014 22:12)

A slubene pokracovanie je kde?

Re: ;-)

(MagicLady, 16. 1. 2014 23:39)

Před pár dny jsem psala Bradley mail, uvidíme.

:)

(zuzule, 10. 10. 2013 10:23)

Zajímavý pár. Určitě dočtu až do konce, bo jsem zvědavá, jestli Herm splní výhružku. :D

...

(Eily, 9. 10. 2013 17:49)

No upřímně, nevím. Zatím mi to vůbec nesedí. Mít tam místo Hermi a Kingsleyho jiná jména, tak bude výsledek naprosto stejný. Takže kvalita povídkymi zatím nepřijde nijak zvlášť. Ale počkám na další kapitolu.
Díky za překlad.